19:00 – 22:00 Jaromír Adamec + Cover Band

Přijďte ve středu 16. září do Gauče ve Stromovce na koncert Jaromíra Adamce a cover bandu! ⚡ Můžete se těšit na hity Waldemara Matušky jako Jó třešně zrály, Růže z Texasu, Tereza, Slavíci z Madridu či Eldorádo. Bude to skvělá show! Už se na vás těšíme, Váš Gauč
Vstupné zdarma!
Jaromír, pocházející z moravského Zlína, kde umělecky vyrůstal v místních rockových kapelách, je mimo jiné ostřílený muzikálový zpěvák, kterého jste mohli vidět v rolích v muzikálových titulech jako např.: Evita, Rusalka, Monte Cristo, Fantom Opery, Casanova, Rocky, Bídníci, Iago a aktuálně v Muži ze železnou Maskou.
Dále je také velký milovník evergreenů a velkých hlasů. Pár let byl také sólistou legendárního orchestru Václava Hybše.
Mnoho let vystupuje se svou kapelou Cover band se speciálním programem – Pocta Waldemaru Matuškovi, kde kromě zpěvu hraje také na kytaru.
V jeho programu tedy uslyšíte nejen dnes už téměř zlidovělé hity Waldemara Matušky jako: Jó třešně zrály, Růže z Texasu, Tereza, Slavíci z Madridu či Eldorádo, ale Jaromír rád zavzpomíná např. na Elvise Presleyho, Franka Sinatru, Toma Jonese, Erica Claptona či skupiny Animals, Beatles atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *