12:00 – 23:00 SPACE MODUL ZDARMA

Vesmírný modul Lucie Koldové, úřadující Grand designérky roku Cen Czech Grand Design, vás vynese na oběžnou dráhu letošního Designbloku. Vzhůru od tanku až ke Gabrielu Loci.

17:00 – 21:00 Salsa Bachata tančírna a DJ HONZA EL INMORTAL ZDARMA

Rádi bychom vás přes léto opět pozvali na pravidelné úterní open air salsa & bachata tančírny, které jsme pořádali už loni. Můžete se opět těšit na krásný prostor Gauč ve Stromovce, novou letní scénu pražského kulturního a společenského života. Nabízí nejen skvěle ozvučený prostorný zastřešený venkovní parket, ale také skvěle zásobený bar s grilem, saláty, koktejly a dalšími dobrotami. Vše za stanovených hygienických podmínek samozřejmě! Co víc si přát? Pojďte si tedy s námi užít léto v rytmu salsy, bachaty, mamba nebo kizomby. Všichni jste vítáni!
Neumíte tančit? Nevadí! Pro vás máme připravenou před každou tančírnou otevřenou lekci salsy ☺ JAKMILE VLADA UKONCI POLICEJNI HODINU, BUDEME ZASE DO PULNOCI
Program:
19:00-20:00 ➤ SALSA OPENCLASS
otevřená lekce pro začátečníky
(100 Kč / osoba) rezervace není nutná
20:00-23:00 ➤ LATINO TANČÍRNA
salsa – bachata – mambo – kizomba
Dj Honza El Inmortal (ex jamcafé) & hosté
vstup na tančírnu volný
Otevřenou lekci zajišťuje taneční škola Bohemian Salseros

Index


Bar, restauraci & pivovar zajišťuje Gauč ve Stromovce
https://www.gaucvestromovce.cz/

18:00 – 19:00 FRINGE FESTIVAL: PLAN B/C/D/E ZDARMA

Co si počít, když se moře chystá pohřbít váš domov? Čekání na politickou změnu je unavující, a tak se tato performerka rozhodla vytvořit své vlastní záložní plány pro přežití globálního oteplování. Při této unikátní interaktivní příležitosti se Meghana obrací s prosbou o pomoc i na publikum, aby si byla jistá, že až přijde apokalypsa, budou její plány doslova nepropustné.

20:00 – 22:00 MFF PRAHA – FEBIO FEST KINO: #jsemtady ZDARMA

Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane (Alain Chabat) žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo (Doo-na Bae), se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám. Francie / Belgie, 2019, 98 min, r. Eric Lartigau