12:00 – 19:00 Olympijský festival: Badminton, Golf, Hokejbal,Šachy ZDARMA

Badminton 12.9.-13.9.2020 a 19.9.2020 2 badmintonové kurty, na kterých se představí nový venkovní air badminton + dovednostní stanoviště na seznámení se s badmintonem Golf 12.9.-13.9.2020 puttovací koberec včetně jamek + 2 nafukovací odpalovací stany umožňující vyzkoušet si plný golfový švih při zajištění maximální bezpečnosti + prezentace snag a short golfu pro děti Hokejbal 12.9.-13.9.2020 minihřiště, kde si budou návštěvníci moci hokejbal vyzkoušet Šachy 12.9.-19.9.2020 zahradní šachy pro veřejnost + možnost zahrát si u stolečku šachy – pod odborným dohledem, kde instruktor poskytne i doplňující informace

13:45 – 14:45 EŠLI ZDARMA

Ashley S. Abrman se narodila v texaském Houstonu a prakticky celé dětství procestovala mezi Amerikou a Čechami/Slovenskem. Nyní se rozhodla zůstat v Čechách a rozvíjet svou pěveckou kariéru. Působila/působí v několika kapelách a projektech jako např. The High Corporation, Carpet Cabinet, Atomic Gigolo, Zorba Že Ja Buddha nebo Ochepovsky project. S The High Corporation vystoupila i před Selah Sue, Akua Naru, Nneka či Prago Union. Spolupracovala se slovenskou fenomenální kapelou Fallgrapp, Jimmym Pé nebo Petijee. Její hudba vyšla na několika kompilacích včetně Beat Garden Compilation 5, úzce spolupracuje se slovenským labelem Gergaz zaměřeným na aktuální elektronickou scénu. Nyní se pod uměleckým jménem Ešli, rozhodla vydat sólovou desku s názvem Truthless. Žánrově se pohybuje mezi soulem, jazzem, popem a rapem.

16:45 – 18:45 DJ MR. FUNKY MACHINE ZDARMA

Mr. Funky Machine začal psát svou hudební kariéru když se stal jedním ze zakladatelů acidhouse formace Los Fishos Acidos. V průběhu let byl zapojen v produkci hudby různých žánrů od jazzu, ambientu, ethna po techno se stejnou filozofií – bavit lidi. Mr. Funky Machine není klasický turntablista, který se drží čistě jednoho stylu. Jeho hudební vývoj lze shrnout od acid house začátků přes funk k dnešnímu soundu ghetto funku.

14:45 – 15:45 PÍSKOMIL SE VRACÍ ZDARMA

Pískomil se vrací je česká hudební skupina, která se zaměřuje na zábavné písničky pro děti a jejich rodiče. Její členové vám budou povědomí. Možná i styl písniček vám přijde známý, není to náhoda! Většina postaviček z Pískomila, ale i jeho hosté, se totiž podíleli na repertoáru kapely Kašpárek v rohlíku.

12:00 – 20:00 FESTIVAL KEFÍR: celý den – Slámový areál, Skákací postel, Rourov, Postel s nebesy, Šapitó ZDARMA

Slámový areál! Stoh, jedeme z kopce a další překvapení. To všechno ze spousty balíků slámy. BezVadná GEM věž – je v provozu nonstop a nabízí možnost posezení, 26 nabíjecích slotů a interaktivní výstavu. Navíc vyrábí solární a větrnou energii, kterou dodává festivalu PZ. 20.9. bude 100% pohánět festival Kefírek.
Kašpárkovské atrakce jsou volně přístupné od 12 do 20 hod.
– Obří bicí
– Skákací postel
– Slámový areál
– Rourov

12:00 – 23:00 SPACE MODUL ZDARMA

Vesmírný modul Lucie Koldové, úřadující Grand designérky roku Cen Czech Grand Design, vás vynese na oběžnou dráhu letošního Designbloku. Vzhůru od tanku až ke Gabrielu Loci.